Hakkımızda

2008 Yılından bu yana sektörde yaptığımız işler ve referanslarımız başarımızı belirliyor. Ahlaki değerlere önem veren firmamız GÜVEN'i ön planda tutmaktadır.

 

EGA Yapı | Mobilya | Tasarım inşaat ve mobilya sektörüne yeni bir bakış açısı getiriyor.

 

Kişiye özel yaşam alanlarının en verimli şekilde kullanabilmesini amaçlamış ve bu yönde üretimler yapmıştır. Firmamız seri üretim değil butik tarzda kişilere ve firmalara özel üretim yapmaktadır.

 

 

 

- Yapı mobilya tasarım : Ev ve İşyeri tasarımınızı iş ve yaşam tarzınıza uygun hale getirmek ve yeni trendleri yakalamak bizim işimiz. Mutfak çizim ve imalat. İstediğiniz mobilya grup imalatları.

 

- Butik mobilya tasarım ve uygulama : Klasik ve modern stilde, özel tasarım proje ve uygulama ile kişiye ya da firmalara özel mobilya üretimi yapıyoruz. Mutfak ve banyo tadilatlarını 3D çizim ile destekliyoruz. İzmir mutfak imalatı konusunda tasarım ve uygulamada iddialıyız. Dilediğiniz ölçüde giyinme dolapları, şifonyer, komidin, gömme elbise dolapları, yatak odası, çocuk odası ve takımları, dilediğiniz iç dizayn ile gardrop imalatı ve tv / yaşam üniteleri ile ilgili imalat ve montajımız mevcuttur. Dilediğiniz dizaynı yaşam tarzınıza göre 3D çizim desteği belirleyip imalat yapabiliriz.

 

- Dış ve iç mekan kiosk tasarım ve üretimi : Firmalara özel yiyecek, içecek fuar standları ya da teşhir için iç ve dış ortam kioskları tasarlıyor ve üretiyoruz. Uzun bir süre McDonals indoor/outdoor kiosk tedarikçisi olan firmamız, sizlere de hizmet vermekten kıvanç duyar.

 

- Komple yada lokal inşaat tadilat / tamirat uygulamaları : Anahtar teslim tadilatlarınızı özenle ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Mutfak ve Banyolarınızı tarzınıza göre sezon renk ve modelleri ile son teknoloji kompakt veya kompozit malzemeler kullanarak projelendiriyor ve yeniliyoruz. Yıkım ve moloz ile başlayan tadilat süreci tüm temiz/pis su yenilemeleri, elektrik tesisat yenilemeleri, alçı/sıva/boya, fayans ve parke işleriniz ile A'dan Z'ye komple çözüm sunuyoruz.

 

 - Kurşun oda - Röntgen Odası (lead room) - Panoramik Röntgen Odası :  Dişhekimleri ve sağlık merkezleri için panoramik röntgen odası imalatı, kurşun kaplama ve kurşun cam ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak, TAEK standartlarında imal ediyoruz. Tüm Ege Bölgesi'nde hizmet veriyoruz.  Röntgen odası kurşun kaplama, kurşun zırhlama işleriniz için hizmetinizdeyiz. Röntgen odası ve kurşun oda deyince akla gelen ilk firma olmaktan, sektöre öncülük etmekten gurur duyuyoruz. 

 

  - Morita, Melag ve Ritter Ege Bölgesi Servis Desteği :  Morita panaromik röntgen cihazları, Melag otoklav ve sterilizasyon cihazları ile Ritter diş unitleri (koltukları) ile ilgili ege bölgesinde servis ve yedek parça desteğimiz mevcuttur.  

 

EGA Yapı | Mobilya | Tasarım